VÄGGLAMPA i form av snäcka, målad gips, 1930-tal.

403883. VÄGGLAMPA i form av snäcka, målad gips, 1930-tal.

Höjd 37, bredd 31 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37, bredd 31 cm.

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 1 881