VÄGGLAMPETTER, 1 par, Gustaviansk-stil, samt LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal.

40378. VÄGGLAMPETTER, 1 par, Gustaviansk-stil, samt LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal.

Ljusstakar i mässing. Höjd 20 cm.
Lampetter med två ljusramar i mässing. Dekorerade med bandrosett och prismor. Höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 629