FASKINKNIV, m/1848.

FASKINKNIV, m/1848.
403766. FASKINKNIV, m/1848.

Med läderbalja. Klingans längd 42 cm. Total längd inkl balja 60 cm.

Slitage och skador, nedslipad spets.

Gör en kostnadsfri värdering!
403766. FASKINKNIV, m/1848.

Antal besök: 1 128