OWE WESSBOHN. "Stilleben med tennkrus", olja på pannå, signerad och daterad -46.

403749. OWE WESSBOHN. "Stilleben med tennkrus", olja på pannå, signerad och daterad -46.

48x52 cm.

Bruksskick.

Owe Wessbohn (1913–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

48x52 cm.

Bruksskick.

Owe Wessbohn (1913–1996)

Antal besök: 591