OKÄND KONSTNÄR. Segelbåtar, olja på duk, signerad H. Erb och dat. 67.
403722. OKÄND KONSTNÄR. Segelbåtar, olja på duk, signerad H. Erb och dat. 67.
72 x 92 cm.
Gott skick.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 92 cm.
Gott skick.
Auktionshaus von Brühl
624