RINGSTÄLL, Frans Holm, 1868, Vadstena, Silver.

403653. RINGSTÄLL, Frans Holm, 1868, Vadstena, Silver.

Höjd ca 8 cm.
Delvis förgylld.

Bruksslitage. En blomma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm.
Delvis förgylld.

Antal besök: 882