TEBURK, Litograferad plåt, James Lundgren 6 Co.

403633. TEBURK, Litograferad plåt, James Lundgren 6 Co.

Höjd 42 cm. Två plan.

Skador. Rost. Slitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm. Två plan.

Antal besök: 894