BO ERICSON. Olja på duk, signerad och daterad 88.

403624. BO ERICSON. Olja på duk, signerad och daterad 88.

59 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 72 cm.

Antal besök: 1 847