SVEN STÅLBERG. Stilleben med päron, olja på duk, signerad S. Stålberg 1922.

403621. SVEN STÅLBERG. Stilleben med päron, olja på duk, signerad S. Stålberg 1922.

30 x 39 cm.

Smärre ramskador.

Sven Stålberg (1893–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 39 cm.

Smärre ramskador.

Sven Stålberg (1893–1973)

Antal besök: 2 573