STEFAN TELEMAN. Skogsparti, olja på pannå, signerad a tergo.

403599. STEFAN TELEMAN. Skogsparti, olja på pannå, signerad a tergo.

30 x 35 cm.

Ytsmuts, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 35 cm.

Ytsmuts, repor.

Antal besök: 1 243