VITRINSKÅP, hörnmodell, rokokostil, Ryden Möbler AB, Nybro, 1900-tal.

403581. VITRINSKÅP, hörnmodell, rokokostil, Ryden Möbler AB, Nybro, 1900-tal.

Glashyllor, belysning, längd ca. 75, bredd 49, höjd 146 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 813