TOPHAT samt PLOMMONSTOP, 1900-talets första del.

403532. TOPHAT samt PLOMMONSTOP, 1900-talets första del.

Tophat med tillbehör samt originalkartong. Tophattens mått: höjd 14 cm. Stlk 59 enligt märkning. Märkt E. Ohlsson, Malmö. Plommonstopets höjd ca 15. Inre omrkets ca 57 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 985