PARKSOFFOR, ett par, samt BORD, 1900-talets andra hälft.

403500. PARKSOFFOR, ett par, samt BORD, 1900-talets andra hälft.

Soffornas bredd 165, djup 75, höjd 87
Bordets längd 163, bredd 75, höjd 69,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 296