TRÄDGÅRDSSTOLAR, Riab, ett par, metall, 1900-talets andra hälft.

403465. TRÄDGÅRDSSTOLAR, Riab, ett par, metall, 1900-talets andra hälft.

Bredd 70, djup 54, höjd 57 cm.

Bruksslitage, några ribbor rötskadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 435