S. SARSLOV. Storbyk.

S. SARSLOV. Storbyk.
403380. S. SARSLOV. Storbyk.

Signerad och daterad 1907. Olja på duk. 59 x 83 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!
403380. S. SARSLOV. Storbyk.

Antal besök: 1 784