SKÄNK, mahogny, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

403307. SKÄNK, mahogny, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 90 cm
Längd 188 cm
Djup 45 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm
Längd 188 cm
Djup 45 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 946