Serienummer CP05056490.
Made in Korea.
Med hardcase från Jackson.
Smärre bruksslitage.
Case med skador.
Serienummer CP05056490.
Made in Korea.
Med hardcase från Jackson.
Smärre bruksslitage.
Case med skador.