ELGITARR, RG320FM, Ibanez.

403285. ELGITARR, RG320FM, Ibanez.

Serienummer CP05056490.
Made in Korea.
Med hardcase från Jackson.

Smärre bruksslitage.
Case med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer CP05056490.
Made in Korea.
Med hardcase från Jackson.

Smärre bruksslitage.
Case med skador.

Antal besök: 969