TAVLA, Nattvarden, driven metall, "Ultima Cena de Jesus", 1900-talets mitt.

403263. TAVLA, Nattvarden, driven metall, "Ultima Cena de Jesus", 1900-talets mitt.

Träram, ramens mått 33 X 48 cm.
Ej signerad.

Små bristningshål.
Baksida med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej signerad.

Små bristningshål.
Baksida med lagningar.

Antal besök: 4 424