PÄRA BJURSTRÖM. Barinteriör, färglitografi, signerad.

403245. PÄRA BJURSTRÖM. Barinteriör, färglitografi, signerad.

142/360, ramstorlek 62 x 77 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 393