BESTICK, 20 delar silver, 3 delar nysilver, bl.a modell "Eva" , Skandia-Hultman-Kommanditbolag, 1970-tal, silvervikt 301 gram.

403057. BESTICK, 20 delar silver, 3 delar nysilver, bl.a modell "Eva" , Skandia-Hultman-Kommanditbolag, 1970-tal, silvervikt 301 gram.

11 st kaffeskedar, varav 2 st nysilver, längd 11 cm, JLH, silvervikt 101,60 gram.
10 st teskedar, längd 12,5 cm, JLH, vikt 168.50 gram.
1 st tårtspade, längd 15,6 cm, 830, tyskt silverstämpling, importerad till Sverige, vikt 31,10 gram.
1 st sockertång, nysilver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st sockertång, nysilver.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 554