DOCKA, ansikte i porslin med blundögon, 1900-talets första kvartal.

403042. DOCKA, ansikte i porslin med blundögon, 1900-talets första kvartal.

Huvudet märkt 1912.4 i nacken.

Bruksslitage
Ena underarmen med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Ena underarmen med spricka.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 389