CAFÉGRUPP, 5 delar, metall/plåt, IKEA, 1900-talets andra hälft.

403038. CAFÉGRUPP, 5 delar, metall/plåt, IKEA, 1900-talets andra hälft.

Cafébord med cirkulär skiva samt isärtagbara ben, höjd 72, diameter 59,5 cm.
4 hopvikbara caféstolar med rutnätsryggar och sitsar, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, skiva med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 155