VAS, nysilver, Jugend, 1900-talets första kvartal.

403015. VAS, nysilver, Jugend, 1900-talets första kvartal.

Höjd 41 cm
Gravyr
Glasinsats saknas.

Bruksslitage
Försilvring ställvis sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm
Gravyr
Glasinsats saknas.

Bruksslitage
Försilvring ställvis sliten.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 003