SKOLKARTA, "Vägkarta öfver Sverige", Stockholm 1903.

402995. SKOLKARTA, "Vägkarta öfver Sverige", Stockholm 1903.

Svealand och norra Götaland. Ca. 185x213 cm.

Slitage, veck, enstaka mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 289