CHRISTO. Bok, Christo, works från the 80s and 90s, Art Front Gallery, signerad.

402925. CHRISTO. Bok, Christo, works från the 80s and 90s, Art Front Gallery, signerad.

Art Front Gallery, Hillside Terrace
April 24- May 25, 1993
25x25 cm
Signerad med krita.

Bruksskick
Baksidans hörn på omslag med vikmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

April 24- May 25, 1993
25x25 cm
Signerad med krita.

Bruksskick

Antal besök: 754