LOCKURNA, VAS, LOCKSKÅL, 3 delar, porslin, Kina.

402897. LOCKURNA, VAS, LOCKSKÅL, 3 delar, porslin, Kina.

Höjder mellan 3,5 cm - 15,5 cm.

Bruksslitage.
Vas med nagg nedtill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Vas med nagg nedtill.

Antal besök: 444