FÅTÖLJER "SENATOR", ett par. Ole Wanscher för France & Daverkosen.

402886. FÅTÖLJER "SENATOR", ett par. Ole Wanscher för France & Daverkosen.

Stomme i teak med lösa dynor klädda i grönt tyg. Brickmärkta.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 471