AKOS SOLLAR. Akvarell, signerad.

402881. AKOS SOLLAR. Akvarell, signerad.

Surrealistisk komposition, ca. 26x35 cm.

Akos Sollar (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Akos Sollar (Född 1942)

Antal besök: 2 857