HÄNGE, 18k guld, "Tro, Hopp och Kärlek", 1900/2000-tal.

402833. HÄNGE, 18k guld, "Tro, Hopp och Kärlek", 1900/2000-tal.

Ankare, hjärta samt kors.
Höjd ca 1,5 cm.
Vikt ca 1 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ankare, hjärta samt kors.
Höjd ca 1,5 cm.
Vikt ca 1 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 713