FOTORAMAR, 2 st, mässing, en daterad 11 nov 1918, FOTORAM, jugend.

40282. FOTORAMAR, 2 st, mässing, en daterad 11 nov 1918, FOTORAM, jugend.

Ramar, höjd ca 19-24 cm.
En märkt Patronfabrik Karlsruhe 1916.

Slitage, skador på fotoalbum bl.a. lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramar, höjd ca 19-24 cm.

Antal besök: 998