HILDING BOSSLER. Mor och barn vid strandkant. Olja på pannå. Signerad.

402814. HILDING BOSSLER. Mor och barn vid strandkant. Olja på pannå. Signerad.

Enligt skrift a tergo motiv från Blekinge skärgård.
35 x50 cm.

Hilding Bossler (1899–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x50 cm.

Hilding Bossler (1899–1994)

Antal besök: 1 282