SPOTTKOPPAR, 2 st, mässing Skultuna bruk, 1800-tal.

402724. SPOTTKOPPAR, 2 st, mässing Skultuna bruk, 1800-tal.

Märtka: SB. Månformade. Längd 28 samt 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 745