PARTI ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

402713. PARTI ALLMOGE, 4 delar, 1800-tal.

Krönt mått, daterat 1877. Decimalbessman.
Kalvgrimma. Smörkärnare.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kalvgrimma. Smörkärnare.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 1 015