Garage Brio, höjd 12, bredd 34, djup 16 cm.
Modelbil Mercedes Bens Tekno, längd ca 10,5 cm.
Lastbil, plåt, längd ca 13 cm.
Schuco Micro racer, längd ca 9 cm.
Traktor, Dinky Toys, längd ca 8,5 cm.
Böcker, 10 st, bl.a Walt Disney.
Slitage, skador.
Slitage, skador.