LEKSAKSBILAR, mm.

402703. LEKSAKSBILAR, mm.

Garage Brio, höjd 12, bredd 34, djup 16 cm.
Modelbil Mercedes Bens Tekno, längd ca 10,5 cm.
Lastbil, plåt, längd ca 13 cm.
Schuco Micro racer, längd ca 9 cm.
Traktor, Dinky Toys, längd ca 8,5 cm.
Böcker, 10 st, bl.a Walt Disney.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
402703. LEKSAKSBILAR, mm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 028