GNISTSKYDD, metall/järn, 1900-talets första hälft.

402689. GNISTSKYDD, metall/järn, 1900-talets första hälft.

Dekor av sittande hund vid brygga. På två järnfötter.
Höjd 104 cm.
Bredd 54 cm.

Hårt slitage, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 104 cm.
Bredd 54 cm.

Hårt slitage, rostanlupet.

Antal besök: 883