KÄPP MED SVÄRD, ebenholtz, ben och mässing. Tidigt 1900-tal.

402676. KÄPP MED SVÄRD, ebenholtz, ben och mässing. Tidigt 1900-tal.

Längd ca 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 92 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 722