BRICKOR, 3 delar, samt 4 UNDERLÄGGSTALLRIKAR.

402652. BRICKOR, 3 delar, samt 4 UNDERLÄGGSTALLRIKAR.

Bricka nysilver med dekor av vindruvsklasar, 54 x 40 cm.
4 underläggstallrikar i mässing, diameter 28,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 527