TRUMPET, försilvrad, Louis Curtis Perfect, märkt.

402649. TRUMPET, försilvrad, Louis Curtis Perfect, märkt.

Längd 54 cm.

Bruksslitage
Mindre bucklor
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54 cm.

Bruksslitage
Mindre bucklor
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 506