LOCKURNA, Meissen porslin Manufactory. 1900-tal.

402629. LOCKURNA, Meissen porslin Manufactory. 1900-tal.

Indiskt blom- och fjärilsmotiv av Haugk, färgrik koppar färg, guld kant. 1:a val. Längd: 32 cm, diam.: 19 cm.

Små spår av slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små spår av slitage.

Antal besök: 1 036