OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landstigning, olja på duk, signerad Karl Håkansson Sölvesborg 1903.

402626. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landstigning, olja på duk, signerad Karl Håkansson Sölvesborg 1903.

Ca 69x89 cm.

Veck bubblor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 69x89 cm.

Veck bubblor, fläckar.

Antal besök: 1 373