VAS I METALLSTÄLLNING, glas och nysilver, 1900-talets första kvartal.

402620. VAS I METALLSTÄLLNING, glas och nysilver, 1900-talets första kvartal.

Höjd 30 cm
Stämplad CGH M.

Bruksslitage
Försilvringen ställvis sliten
Glaset ställvis oklart.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm
Stämplad CGH M.

Bruksslitage
Försilvringen ställvis sliten
Glaset ställvis oklart.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 053