KISTA, 1900-talets första hälft,vitmålad med kurbitsdekor, beslag i plåt, märkt 1888.

402616. KISTA, 1900-talets första hälft,vitmålad med kurbitsdekor, beslag i plåt, märkt 1888.

Höjd ca 50 cm, 80 x 52 cm.

Skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm, 80 x 52 cm.

Skador, bruksslitage.

Antal besök: 1 030