MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, AB Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

402610. MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, AB Blomstermåla Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Längd 116, djup 45, höjd 182 cm.

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 779