DÄCKSTOL, Brogrens, 1900-tal.

402562. DÄCKSTOL, Brogrens, 1900-tal.

Ställbar höjd och längd.
Rygghöjd ca 100 cm
Längd ca 135 cm

2 brickor medföljer.

Bruksslitage.
Sprickor. Gångjärn saknas.
Visst renoveringsbehov föreligger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbar höjd och längd.
Rygghöjd ca 100 cm
Längd ca 135 cm

2 brickor medföljer.

Bruksslitage.
Sprickor. Gångjärn saknas.

Antal besök: 6 479