PÄRLHALSBAND, dubbla rader,19/2000-tal.

402558. PÄRLHALSBAND, dubbla rader,19/2000-tal.

Förgyllt lås,infattade med slipade stenar.
Längd 40cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 727