KANDELABER, malm, 1900-tal.

KANDELABER, malm, 1900-tal.
402544. KANDELABER, malm, 1900-tal.

Kandelaber med sju ljusarmar höjd 40 cm.
Märkt Elfström.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Elfström.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 708