Akvarell Hamnmotiv, signerad B Zedrén 74.
Bildyta 27 X 39 cm. Ramens mått 31,5 X 43 cm.
Blandteknik Vinterdag Södra Sandby Öland signerad B Zedrén 75.
Bildyta 18 X 22.
Ramens mått 29,5 X 36 cm.
Bildyta 18 X 22.
Ramens mått 29,5 X 36 cm.