BERT ZEDRÉN. , 2 tavlor, Akvarell "Hamnmotiv", Blandteknik "Södra Sandby Öland". signerade.

402537. BERT ZEDRÉN. , 2 tavlor, Akvarell "Hamnmotiv", Blandteknik "Södra Sandby Öland". signerade.

Akvarell Hamnmotiv, signerad B Zedrén 74.
Bildyta 27 X 39 cm. Ramens mått 31,5 X 43 cm.
Blandteknik Vinterdag Södra Sandby Öland signerad B Zedrén 75.
Bildyta 18 X 22.
Ramens mått 29,5 X 36 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 18 X 22.
Ramens mått 29,5 X 36 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 644