KURIOSA, 1800-1900-tal.

KURIOSA, 1800-1900-tal.
402531. KURIOSA, 1800-1900-tal.

Bland annat kamera, tomte, tobakiana, fiol, rakknivar, paluska, nålmärke nationalsocialistiska partiet 1938 riksmöte med mera.

Ej genomgånget, skador slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 145