BORDSSURTOUT samt 3 ST KAR och BORDSUPPSATS, glas/vitmetall, 1900-talets början.

402521. BORDSSURTOUT samt 3 ST KAR och BORDSUPPSATS, glas/vitmetall, 1900-talets början.

Kar med norskt emaljlock.

Bruksslitage. Två proppar saknas på bordssurtoutet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kar med norskt emaljlock.

Antal besök: 688