Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER 3 st, "Berliner" Design Mårten Claesson, Eero Koivisto och Ola Rune 1900/2000-tal.
40248. FÅTÖLJER 3 st, "Berliner" Design Mårten Claesson, Eero Koivisto och Ola Rune 1900/2000-tal.
Svart skinn.
Ställvis slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Svart skinn.
Ställvis slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 010